Co mám dělat,když mě v noci budí bolest v rukou,brní mě od loktu až k prstům a nemůžu ani spát.

Bolest rukou

Nejlepší odpověď
anonym

Jsou na to různá vysvětlení,mohlo by to být od páteře,nebo karpál?V každém případě neodkládat a navštívit lékaře,neurolo­ga,ten provádí měření toho karpálu,ten je hodně bolestivý,zhoršuje se.Manžel se před operací nevyspal dlouhou dobu.

Další odpovědi
ten který je

Máte možná nemocné tzv.karpály.Nav­štivte lékaře.

Terryle

To může mít spoustu důvodů – od bloklé páteře až po zánět nervů. Pokud to trvá delší dobu, zajděte radši k doktorovi…

mrkwosh

mene namahat tricepsi. Aspon podle mne ak necvicite tak je to pak zavazne,hned vyhledat lekare.

FOG

Me se to obcas tez stalo,hlavne,kdyz si date ruku pod hlavu,pod polstar,pokud spite na boku.

venkovan

Bolest přes víkend zahnat dvanáctiletou skotskou a v pondělí jít k lékaři.
V případě nedostatku skotské postačí i rum. Ale lze předpokládak, že k bolestem ruky se přidají bolesti trávicího traktu a hlavy.
Podobné bolesti v rodině už leckdo měl ma byly to potom ty tunely (opravují se lehkou operací), ale přesto bych hledal zda v dnech než se bolest objevila nebyla ruka silně přetížena, neprochladla, či neprochladly jiné části těla. Pokusil bych si ještě ruku namazat nějakou mastí na namoženiny, Alpou apod., zkusil si najit zda na těle nemám nějaké silně bolavé body a na ně silně několikrát za sebou zatlačit, protáhnout – vyvěsit páteř atd.