Fífa K.O.

Co mám dělat když mě rodiče nutí hrát na klavír, každý den hodinu a do ty doby nemůžu dělat nic jiného.

Doplňuji:
omylem tam mám čárku sry

Nejlepší odpověď
Janiss

neznám tvoje rodiče a nevím, kolik ti je, tak moc nevím jak poradit. jestli tě to nebaví, tak bych jim to prostě řekla

Další odpovědi
Banán88

nezbyva nez hrat..

gecco

No co – hrát, ne?
😉
Včil brbleš – ale pokud se to aspoň trochu obstojně naučíš, budou se ti u klavíru parádně balit holky (pravda, snáze přenosný nástroj je praktičtější)…