Mrs.Styles

Co mám dělat, když mám bloklý twitter ?

Prosim vas o pomoc. Dnes jsem se chtela podivat na svuj twitter a i tam neco napsat. Ale kdyz jsem chtela tweet odeslat, tak mi to napsalo, ze je muj profil bloknuty a ze tam byla objevena neobvykle aktivita. Pritom ja nic sprostyho nebo nevhodneho nepisu a ani nepridavam obrazky s nevhodnym obsahem nebo tak…Jeste mi to pise, ze se mam podivat na email a neco rozkliknout, ale ja na tom emailu nic nemam, nic mi neprislo..Nevite nekdo co s tim? Mam ho uz pres rok a opravdu mi trvalo nabrat hodne sledujicich..nechci o nej prijit :( dekuju moc predem :( Moc vas prosim o pomoc :(
Doplňuji:
Vubec o me nic nevis a ja jsem se jen slusne zeptala. Od toho tahle sit je a ne o poucovani ;)

Odpovědi
setapouch

Co delat… Treba jit ven? Nebo kontaktovat oficialni podporu?

Quimby

Ahoj, co sem četl, tak to může být, že tě někdo nahlásil nebo nějaká tvoje podezřelá aktivita.
Myslím, že todle stejně vyřizuje stroj, tak asi někde chyba.
Ujisti se, že neni ten email třeba na jiné adrese nebo jestli neni ve spamu.
Pokud ne, tak jim napiš zde https://suppor­t.twitter.com/for­ms/general?sub­topic=suspended uveď správně ten kontaktní mail i twitter, popiš jim svoji situaci a snad ti pomohou.

Lamalam

A co ti na to odpověděli z podpory Twitteru?