famen9

Co dělat, když mi nejde napsat zavináč?

Chci se přihlásit na Skype, a když zadávám svůj e-mail, tak zavináč nejde napsat, co s tím? :/

Nejlepší odpověď
palmal

Tak si ho zkopíruj – Ctrl + C a pak Ctrl + V.

Tady ho máš: @

Další odpovědi
Radius

Zavináč lze také napsat:

Pravý Alt + V

nebo:

Levý Alt + 64

(ve Windows mi funguji tyto obě možnosti, vždy to napíše: @
V jiných systémech nevím, já mám jen Win, ten znak Alt + V funguje i Alt + v).

VeRe1983

Mapa znaků v systému, popř. najít si nějaký zavináč na netu a kopírovat, vložit.

mosoj

Pravý (alt + V) . Neříkej, že to nejde.

nnln

já hraju jen goodgame empire na https://www.go­odgameempire.e­u/

famen9

Ohh, Děkuji, Já jsem zvyklý vždy vložit zkopírované písmeno/ ornament na myši pravým tlačítkem