zdenca21

Co mam dělat,když chci za každou cenu zpět sve 2 kočky do bytu.jenže to mam od přítele zakazane. Jak ho přemluvit?

Nejlepší odpověď
Drap

Vyměnit přítele !

Další odpovědi
iceT

Přítel,který tě nebere i s tvými mazlíčky,není ten pravý přítel.Pokud by měl na kočky alergii a stál by za to se jich zbavit,tak prosím,ale vymlouvat se na něco co ještě není…Moje sestra měla mimi v domácnosti s několika kočkami,a nikdy mu nic neudělaly.

Hamon

Za každou cenu? Ultimátum – buď kočky, nebo pápá.
Jestli za každou cenu neznamená za každou cenu, pak si o tom promluvte – proč je nechce a jestli se chce zbavit jen jich nebo i tebe.

bolak

Vyměň přítele a můžeš si žít podle vlastních představ.

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=k2-15mYWpmA

zdenca21

Ano za každou cenu,už jednou sem přišla o zviře(psa) nechci to zažit znovu.zvykla sem si na ty kočky a chybijou mi,ale ho prostě přemluvit nejde..že prej budeme mit mimčo že se boji že až se narodi že mu kočky něco udělaji poškrabou nebo tak.

Hamon

Já ti radit nemůžu, kočky nesnáším :)

zdenca21

jojo :)