co mám dělat aby se kemě vrátila?

Miluju holku,ale ona pry uz me ne,sklamal sem a chci to napravit,rikala ze sme se porad hadali a ze stoho byla na nervy.a myslim si ze mi neveri ze bych se zmenil a ze se boji ze by to bylo to same a ja nevim jak ji mapresvetcit.nevim jak ji to mam dokazat,nechce se semnou otom bavit,vim ze se rika netlacit na pilu ale ja si nemuzu pomoct,kdyby me nechala jen vyslechnout.

Nejlepší odpověď
panenka

v tomhle se ám nedá pomoci pokud jste si to zavinil sám,pokud jste se snažil s dotyčnou spojit nebo sejít a ona nereaguje nechte to chvíli tak klidu a uvidíte co se stane,pokud budete tlačit ale na pilu nikdy ju mít nebudete.ona ví že ju milujete a je jen na ní zda vás veme zpátky .pokud je to panovačná holka která prostě řekne ne budete to mít těžké.můžete jen doufat že se umoudří a opravdu vás veme zpět.každopádně ti v tomto přeji hodně štěstí at už to dopadne jak chce

Další odpovědi
LuciJe

Na vztah musí být vždycky dva. Pokud o něj Vaše bývalá přítelkyně nestojí, nemá smysl na ni nějak tlačit. Můžete jí maximálně dát vědět, že pokud by v budoucnu změnila názor, budete rád, když se Vám ozve.

Roxy67

Vykašli se na ní. Na světě je takových pěkných a i chytrých holek,že kvůli jedný je škoda se trápit.

xyzz

Tak bych si myslela,ze predešlé odpovědi jsou všechny správné.Nechat vztah projít časovou zkouškou,ale hlavně si myslím,že vracení se k něčemu už co se jednou rozpadlo,je špatné.Nic slepované nevydrží.Jsi dost mladý,dnes máš možnost si vybrat i v pozdějším věku.Až po delší době de tomu zasměješ!!!

Zdroj: xyzz