JohankaDl

Co mám dát manželovi ke třicetinám?

Vžijte se do role mého manžela a poraďte mi, co by tak mohl chtít :D V anketě je tak to, co napadlo mě…
Doplňuji:
Díky za rady, nakonec jsem se asi rozhodla pro hodinky, žádnej zázrak, ale celkem fajn(http://www.hodinky-damske-panske.cz/6-5187.04.007-/a-37439/? ). Chtěla jsem nezávislý názor, jak ho znám, tak už všechno dostal, ještě jednou teda děkuju :)

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
iceT

Něco jiného

A jak se mám vžít do role vašeho manžela,když neznám ani vás.Bydlíte a žijete s ním v,víte jak tráví volný čas,tedy dárek ke 30 narozeninám byste měla vybrat umět.Má manžel koníčka?Čte?Přiz­působte dárek těmhle aspektům.Alkoholu i oblečení bych se vyhnula,raději bych koupila hodinky a nechala na ně vyrýt věnování,nebo bych pořídila řetízek,pokud si na podobné šperky potrpí. A ajko bonus bych udělala obložený talíř z laskomin,co mám rád.Ikdyž…ještě k oblečení-pokud by to byla sportovní souprava například,ta se může hodit.
Nakonec manžela znáte nejlépe vy.

Další odpovědi
marci1

Něco jiného

Doplňuji:
Hezké hodinky, řetízek, něco prostě na památku, aby mu to ty třicátiny připomínalo. A přitom si i vždy vzpomene na Vás ( i když na Vás myslí pořád jistě i teď ).:-)

anonym

Něco jiného

Já, když jsem měl tento věk, mým přáním( přísně veřejným) byly rybářské potřeby, ale je mnoho dárku a darů, kterým se zavděčíš. Já osobně jsem odmítal oblečení, obuv a mužskou kosmetiku. Lahvinka, která se vypije s hosty , není k zahození.

zjentek

Něco jiného

zkus najít něco, co by nějak zvýraznilo tvou hloubku. Př: ta, kterou miluji já, sbírá třeba klíčky ..ale nemysli, není vůbec snadné najít ten pravý klíček, chápeš? Ale můžeš to samozřejmě pojmout i povrchně, peníze nebo alkohol taky není špatný ,)

briketka10

Něco jiného

nic jiného bych mu nekoupila jen tyto
hodinky určitě z nich bude mít velkou
radost, protože já dostala ke 40 tým
narozeninám taky hodinky a tak jsem
se radovala i když je moc nenosím jen
když jdu někam do společnosti jinak
používám mobil :D
http://hodinky­.heureka.cz/marc-o-polo-4208901/

Funna

Něco jiného

pokus se na tohle musíš ptát tady, úplně cizích lidí…tak mám obavu, že už to dlouho manžel nebude…takže se tím netrap a dej mu klidně takovu neosobní věc jako flašku, nebo první co uvidíš ve výloze…

Deli

Něco jiného

Já dala manželovi k 30 taky hodinky, nosí je už 3 roky. Já jsem od něho dostala ke stejnému výročí také hodinky a nosím je moc ráda.

PlayStationa

Něco jiného

No pokud jste spolu dýl a trochu vám to třeba vázne v posteli, a i kdyby ne, tak si kup nějakej megasexy obleček (mně osobně by se líbilo něco takovýhohle http://www.as­tratex.cz/luxus­ni-komplet-carmen/damske-spodni-pradlo :D) a hupsněte na to :D

MonkeyKing

Něco jiného

Sex

To jsem já

Něco jiného

Problém je v tom, že nikdo taky na odpovědi.cz nezná vašeho manžela tak dobře jako vy. Těžko se radí, když nevíme, co má váš manžel rád a co ho zajímá. Raději zkuste nějaký vyhledávač dárků, kde je možné dárek i rovnou zakoupit, např: http://darky.ma­ll.cz/. Tam zadáte Vámi požadované parametry a dostanete různé tipy na dárky. Třeba vám tam něco padne do oka.

terry

Něco jiného

Třicetiny jsou celkem pěkné výročí. Myslím, že ty hodinky jsou dobrá volba 🙂

Rocker

Něco jiného

Doplňuji:
Žádného chlapa neurazí nové Ferarri

suaeda

Něco jiného

Pokud budu mluvit za sebe, tak mne by dárek v podobě pěkných švýcar potěšil.

Elis Pokorná

Něco jiného

Marast

Něco jiného

Striptérku