misskas

co mají všichni pořád z minecraftem?

pořád se ptají jestli ho hraju,tady pořád samé otázky s tím,samé reklamy atd.

Odpovědi
anonym

Věř nebo ne, je to dost chytlavá a jednoduchá hra, kde můžeš vytvářet neomezeně svůj svět, popř. ho sdílet s přáteli v multiplayeru.

honza19hk

Layoutman: jo a taky pěkně nudná a rozmazaná hra. CS je lepší.

Chiaak

Protoze to je jednoducha,chytlava a jednim slovem proste uzasna hra. A lidi co nadavaji na grafiku jsou opravdu idioti,chtel bych videt pc ktery by zvladl utahnout mc s rozlisenim battlefieldu.