vaneska

co ma podle vas vetsi hodnotu vzdelani z ucebnic nebo vzdelani z vlastnich zkusenosti.?

umite se vzit do takove situace a nebyt na nikom zavisly?

Nejlepší odpověď
hanny 2

znam to z vlastnich zkusenosti

Podle mně je obojí důležité a má rovnocennou hodnotu pro život.V podstatě je teorie jedna věc a praxe a zkušenosti druhá,ale obojí jde ruku v ruce.

Další odpovědi
Drap

znam to z vlastnich zkusenosti

Nejkde takto hodnotit. Tvá otázka je dost nejasná, nelze poznat na jakou konkrétní situaci se ptáš.
Aby člověk mohl využít svých vlastních zkušeností, potřebuje k tomu i vzdělání nabyté z učebnic.

tomasstir325

mozna

Hlada

Do jaké situace se máme vžít?