Millisek

Co kupujete dětem za úspěšné složení maturitní zkoušky?

Odpovědi
Kazatel

Cestu kolem světa.

Drap

Naštěstí je maturita většínou jen málokrát za život, tak vždy podle finančních možností. Darovat lze téměř cokoli.

Rokio

Děti nemám a já jsem k maturitě nedostal nic.

da ny

Nic. Žádné dárky jsme nepraktikovali, jen prarodiče (až u VŠ, něco do obálky).
Mobil, zájezd, byt ani auto nedostaly (ani za několikanásobné bakalářské či magisterské tituly). Promoce. Společná večeře, oběd a maličkost.

Allousek

Byli jsme na večeři a s manželem jsme dcerce daly řetízek na krk :) https://www.o­livie.cz/4066-stribrny-andel-se-symbolem-nekonecno/

Jakub Tlapal

My jsme dali dceři za maturitu peníze a manželka jí ještě koupila tento náramek https://www.trzis­testesti.cz/na­ramky/naramek-spojeni/ . Má pořád potřebu jí i kupovat dárky, přitom jí udělají největší radost peníze. Asi tak jako všem „dětem“ v tomto věku. Z náramku ale měla taky radost. Peníze si snad uloží a všechny je hned neutratí za blbosti.

led

Kazatel, len cestu okolo sveta? Dnes sa darujú „vesmírne cesty“ veď, čo to je pár miliónov USD za taký výlet…