zuzka.67

Co koupit mamince k 40-tým narozeninám?

Už nechci kupovat něco jako svíčky,hrníčky,ke­ramiku . . .

Odpovědi
Michal Kole

Plavecký kurz

Damiana

Tak zkus něco vyrobit. Nepíšeš co má maminka ráda. Jestli je víc mlsná (upeč elegantní, ale netradiční dortík) nebo parádnice (sama můžeš vyrobit náušnice nebo třeba brož – komponenty dnes už není problém sehnat). Zvětšená fotka – nějaká tvá povedená dětská, nebo vaše rodinná na plátně, foto kniha (pokud máš na to prašule) – to by také neměl být problém.

mosoj

Kup ji kytku popřej jí. Tím dáš najevo že na ni myslíš a že ji máš ráda. To je daleko hodnotnější dárek než nějaká pomíjivá věc.

fablen

knihu

anonym

jedině zlato 🙂, hlavně nic, co má kabel, jako třeba mixer,vysavač,se­kačku atd.