Sinsin

Co když žena řekne po žádosti o chození: „ZROVNA NIKOHO NEHLEDÁM“?

Jak bych se měl k této odpovědi postavit?

  • Stáhnout se a být kamarádem, a po čase to zkusit znovu
  • Už to vícekrát nezkoušet
  • Jiné možnosti

Nejlepší odpověď
elkon

Nikdy jsem nedával dívce „žádost o chození“. To působí dost trapně. Vždy to vyplynulo samo při bližším kontaktu. To už člověk vycítí.

Další odpovědi
UPhelp

Být neoblomný, ale po gentlemanském stylu. Musíš jí něčím překvapit, dojmout, zapůsobit. Brát to napůl vážně, napůl s humorem/žertovně (abys nepůsobil moc nuceně, otravně a neznervózňoval ji).
Když žena říká, že zrovna nikoho nehledá, tak jen tomu dotyčnému říká, že o něj nemá zájem. Proto se ten zájem musí vzbudit.

Alesh

S největší pravděpodobností je to bez šance a to i do budoucna. Pokud by se to přeci jen povedlo, nelze z její strany očekávat nějaké hluboké city, s velkou pravděpodobností by to tedy byl jen krátký vztah. Ale samozřejmě to tak být nemusí, jen říkám, že je to velmi pravděpodobné.
Tahle její hláška znamená, že je nejspíš krátce po rozchodu, který ji bolí. Může to být v kombinaci s tím, že jaksi nejsi její typ, čili takové milosrdné odmítnutí.
Za mě, já bych to znovu nezkoušel, výjimkou by byla situace kdyby se ona sama po nějakém čase ozvala, jinak nějaké připomínání apod. z tvé strany tě akorát dostane do situace, že teda to s tebou jako zkusí, ale dopadne to tak, jak musí, čili rychlej nazdar. 😉

Dochy

  • OK, a nechceš zajít do kina na „NěcoCoZrovna­FrčíNeboByJiMoh­loNěčímAlespoň­TrochuZaujmou­t“

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.