TommyKiller1

Co když vám dívky řekne dobrý kamarád, že se do vás zabouchl?

Kdyby jsi měla dobrýho kamaráda a ten věděl že máš přítele a zabouchl se do tebe a po nějaké době ti to řekl, jak by jsi reagovala? Ten kamardá to chtěl jen ze sebe dostat, nemyslel to tak, že by si ta dívka měla vybrat, protože ví, že jí to s přítelem klape dobře.

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Smůla, zkrátka jseš friendzoned…
Hm, popravdě nevím, ještě se mi to nestalo… Ale když opravdu někoho beru jen jako kamaráda, jsou mi nějaké „pokusy“ celkem nepříjemné. Nepočítám nějaký plácání po zádech a krátké objímání, to k přátelství patří. Být tebou, raději bych to neříkala, může se pak zaleknout a přestanete se vídat, ale co já vím, jak by se k tomu postavila… A s tím přítelem se znáš? Ví o tobě?
Každopádně jí buď oporou, bav se s ní, směj se s ní, aby věděla, že když se s přítelem třeba pohádá, že se ti může svěřit. Je důležité, aby si byla jistá, že v tobě má opravdu kamaráda.

Další odpovědi
anonym

Až to přeložíš do češtiny, tak ti to vysvětlím.