Autista

Co když najednou při jízdě autem zahraje v rádiu česká hymna?

Mám zastavit na kraj silnice a postavit se?

Nejlepší odpověď
Darcy

přidám hlasitost a budu jsi od srdce pobrukovat stejně jako kdyby hrála AC/DC

Další odpovědi
Drap

Ne, neni třeba. Pokut to však stihneš a uděláš to, nic se nestane.

Dochy

Bez ohledu na dopravní situaci a Tvou aktuální polohu a funkci ve voze se okamžitě postavíš do pozoru, příp. pokud máš oblečenu uniformu, budeš po celou dobu salutovat.
Takhle sis to představoval?

Schluker

Ja se teda dokazu postavit do pozoru i vsede 🤷🏻‍♂️ pravda, u hymny jsem to jeste nezkousel 🤣

elkon

Troll.

Autista

TROLL?

Filip84

Amen. 🙂