šamponovka

Když je někdo závislý na svém klukovi, nedokáže bez něho žít – více v doplnění – jak se má zachovat?

Co když je někdo tak moc závislý na svém klukovi že bez něj nedokáže žít?a přitom je to nejvetší hajzl ktery ojede každou ale bez nej už by život neměl smysl

Nejlepší odpověď
ivzez

Stačí si rozmyslet, jestli chceš být jeho další „matrací“,
uvědomit si své přednosti a nezahazovat se s „každým …“

Je to těžké, ale každý by si měl vážit sám sebe.
A nikdo by neměl sám sebe shazovat jakoukoliv závislostí.

Další odpovědi
arachis

Všechno přebolí,rychle ruce pryč od takového hajzlíka. Jako ženská vím,že to jde a ten pravý někde čeká.Před ním si taky žila,budeš i po něm,jen si to musiš více vsugerovat a nemyslet si,že ho změníš.

briketka10

Prosím Tě najdi si hodného kluka, který si Tě bude
vážit a nebuď s takovým tyranem a navíc, který Tě
bije. To bys mohla najít víc sebedůvěry on s Tebou
manipuluje, jak chce a, kdy chce a ani nevíš, kdy to
dělá, protože jsi do něj zamilovaná a stále v pasti.
Musíš se zbavit nízkého sebevědomí a hlavně se
s ním co nejdříve rozejít než se stane ještě něco
horšího než noha, nebo ruka víš. Myslím to vážně.

Přeji Ti moc štěstí.

anonym

Ale dokážeš bez něj žít,to si jen namlouváš.
Když ojel každou,tak musel i tebe,to se nezlob jak to píšu,ale jinak to nejde.

zjentek

No jestli formou sexu vlastně hledá něco úplně jinýho (o čemž ty seš přesvědčená dle pravidla podle sebe soudím tebe), tak ho lituju. Totiž zkus se na to podívat taky z jiné stránky, třeba- ten hajzlik ojede každou včetně mě a to jenom proto, že my všechny bez něj nedokážem žít?
A tady vidíš, že ten chudák za to zřetelně nemůže ..no koho si má asi tak vybrat? Jedna větší herečka než druhá a kterej hoch se pak v posteli v tom má vyznat?? Jak včas poznat pravou trumpetu od rezavý trubky? Ach jo…

ReHu

A jak jsi žila před ním?
Ty nemáš jiné kamarádky a kamarády?

marci1

Člověk by si měl přece zachovat svoji důstojnost. Proč se necháváš tak ponižovat? ☹

arygnoc

možno práve preto – že ojede každou.
i keď to znie cynicky.

;--)

šamponovka

Já vím že bych se s tim klukem měla rozejit,ale je to tak moc těžké nějaké ty kamarády mám jenže s ním si tak rozumím.Měla jsem před ním skvělého kluka s kterym jsem chodila 10 let jenže bohužel zemřel.Pořád se nemužu z toho všeho dostat pokusila jsem se i zabít bodla jsem se nožem musela jsem jit na operaci stačilo o 1mm a bylo by po mě už mě vážně nic nebaví koníčky co jsem mela me prestali bavit jen mi přibívají samé deprese.Už jsem to nemohla vydržet tak jsem mu to vratila a řekla jsem mu že pokaždé když se vyspí s nějakou ženskou tak mu to vratim a stalo se za to mi zlomil nohu a pzdeji ruku dala jsem to na policajty má podminku takže už me nemlati.Co bych dala za to abych ho konečně přestala milovat jsem tak hloupá husa.Takový je prostě život od narozeni me porad provází jen samá smula uz se to neda vydržet.Jinak děkuji všem co mi odepsali.