Avatar uživatele
Registrovaný

Co kdybych se v zahraničí vyspal se 14 letou holkou?

Kdybych se s holkou, co jí je 14 vyspal ve španělsku, kde je věk pro pohlavní styk 13 let, mohl bych za to mít v česku nějaký postih?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

Ne, samozřejmě platí zákony té země, ve které se nacházíš a to, že si tam třeba jen na dovolené neznalost neomlouvá.

 

Další odpovědi:

Avatar uživatele
Bronzový

Doporučoval bych jih Itálie a poslat o tom vskaz její rodině!
Hlavně bratrům.


Avatar uživatele
Stříbrný

Řek bych, že by za to mohl být v Česku postih.
§6 trestního zákoníku:
"Podle zákona České republiky se posuzuje i trestnost činu, který v cizině spáchal občan České republiky nebo osoba bez státní příslušnosti, která má na jejím území povolen trvalý pobyt."

Čili zajet si s dívenkou do Španělska, tam se vyřádit a pak se vrátit zpátky, není způsob, jak zákon obejít.


Avatar uživatele
Pokročilý

ano vyspíš se s ní tam ale AIDS te postihne az v česku

 

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 2168
Zlatý standa 1252
Zlatý ivzez 934
Zlatý mosoj 679
Zlatý gecco 534
Zlatý led 532
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 433
Zlatý JájsemRaibek 400

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.