verunka483

Co je zdravější?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Coca Cola

Podle mě ani jedno.

Nejlepší je asi si koupit plody ovoce – pomeranč – minimálně a vymačkat si štávu doma, ale ne na nerezu, protože kyseliny z ovoce reagují s ocelí a legující prvky, aby ocel nerezla, zase nejsou zcela nejdzravější pro lidský organismus.

I když v plastech to někdy s aditivy není o moc lepší.

Další odpovědi
anonym

Kofola♥

Doplňuji:
Kofola je velmi chutná, ale piji ji spíše vyjímečně. Ještě mi příjde dobrá Coca-Cola Zero.

suaeda

Coca Cola

Doplňuji:
Dám si spíše colu a to ještě napůl s vodou. Oba nápoje jsou přeslazené. Zdá se mi, že dříve za mého dětství měla kofola jinou lepší chuť.

david22

Kofola♥

Doplňuji:
Kofola je méně NEzdravá.

balca

Kofola♥

asi kofola,ale ani jedno není zdravé.(kofola má méně kostek cukru)

GM

Kofola♥

sevos

Kofola♥

LuK4S3k CZ

Kofola♥

Doplňuji:
V kofole jsou aj byliny a další zdravé přísady a kofola je dobrá na bolest hlavy

MarťaŠev

Kofola♥