Retko

Co je věcná problematika?

Jde mi o slovo věcna …

Veta:
Z naznačeného je zřejmé, že úspěšným manažerem projektu nemůže být ani člen vrcholového vedení, který nemá žádné znalosti o informačních technologiích, ani analytik-programátor, který nezná věcnou problematiku dané aplikační oblasti.

Antonyma prosim..

Diky

Nejlepší odpověď
annas

Věcný

  1. vztahující se ke konkrétním předmětům, věcem, záležející ve věcech
  2. vztahující se k věci jako události nebo námětu, obsahu;

3.vycházející ze skutečnosti; nestranný, objektivní

http://www.nechy­bujte.cz/slov­nik-soucasne-cestiny/v%C4%9Bcn­%C3%BD

Nějak tak. ˇUspěšným manažerem nemůže být … ani analytik-programátor, který nerozumí obsahu, náplni, nezná problémy, objektivní situaci atd, toho, (věcná problematika), co se týká oblasti, v níž se technologie uplatní, na niž se aplikuje.