Co je trial verze?

co je trial verze co to znamena

Nejlepší odpověď
quentos

v doslovném překladu z angličtiny to znamená verze „na zkoušku“, „na vyzkoušení“. Jak uvádějí kolegové, tato doba bývá zhruba 30 dní dlouhá

Další odpovědi
Miroslavst

bad má pravdu, ale pozor! Některé programy jsou „mrchy“ teda z pohledu uživatele. Někam hluboko se zapíšou a i v případě, že po uvedené nebo i před uvedenou lhůtou je odinstaluješ, není to nic platné.
Já takhle nainstaloval jeden program na klonování cd a nepomohlo nic. Už jsem ho víckrát do počítače nedal. Pokaždé to psalo, že vypršela zkušební lhůta. Bylo jedno, že jsem smazal registry, změnil datum, prostě nic. Nešlo to.

panenka

já bych řekla že to znamená že zatimco u ostatních máte 30 dní zkušební dobu tady jí máte 90 dní proto se tomu říká trial verze

anonym

Trial verze je v podstate licence na pouzívání
plnohodnotného programu, ale na omezenou dobu. (většinou 30-ti denní) Po vyzkousení se muzete
svobodne rozhodnout, zda koupíte nebo ne.

usteman

To znaména Demo verzi. Tp je verze hry, která není plná jsou tam jenom nějaké věci ne všechny jako v originálu.