NeřeknuCZ

Co je toto za obrázek ?

Ahoj, pozná někdo co je toto za obrázek ? Mělo by se to týkat chemie, přesněji směsí. Vážně netuším co má ten obrázek zobrazovat. Předem díky za jakoukoli odpověď.

http://screen­shot.cz/B2UZ9/
Doplňuji:
Díky za odpověďi ale nemyslel jsem pojmy jako je areosol, suspenze, emulze apod ale co zobrazuje obrázek. Např. sprej, lak na vlasy nebo něco podobného…

Nejlepší odpověď
iceT

Protože je tam asi hřeben,tak by to mohl být lak na vlasy.ale můžu špatně vidět…

Další odpovědi
Emefej

Těžko říci, napadají mě pojmy jako aerosol, dým, mlha. Prostě něco o heterogenní smě­si.

ManInBlack

Přesně tímhle obrázkem jsme si dříve zobrazovali aerosol.

anonym

Asi lak na vlasy a kartáč