Avatar uživatele
zjentek

Co je tohle za zvláštní blokaci IPhonu? Porozumí někdo tomu, co se stalo?

Tak zaprvé je jazyk IPhonu nastaven na němčinu, ale to zde neřešíme. Řešíme, že zčista jasna se při pokusu o zapnutí zobrazuje tato hláška: „iphone is deaktiviert mit itunes verbinden“. Tu když přeložím, tak rozumím, že: „iPhone je zakázáno připojením k itunes“. A tohle tedy nechápu. Jenže taky by se dalo přeložit i takto: „iPhonem je zakázáno připojení k itunes“. Tomu bych i rozuměl. Jenže PROČ je pak takto zablokovaný CELÝ smartphone (při pokusu o zapnutí dostanete tuto hlášku a to je vše, jinak neovladatelný).

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Žolíík před 690 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ametyst

Zjentku, nedlužíš někde za parkování? 🙂 Technologie už jen šmírují. Nedávno jsem zjistila, že šmíráci sledují i kuřáky elektronických cigaret. Úžasný svět.

0 Nominace Nahlásit

Otázka nemá žádné další odpovědi.



Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Pepa25

Tady je fakt fraška: na dotaz na zablokovaný ajfoun je poznámka o parkování … 🙂

Avatar uživatele
zjentek

🤣🤣🤣 … Pětadváca, zle jsi situaci formuloval, zde se jen UVAŽUJE MLADĚ, víc v tom nehledej. (; D ;D;

Ale odpověď má drahá Ametyst dala a já ji chápu VELICE DOBŘE (a ona taky), tak co řešíš? 😋

Avatar uživatele
Ametyst

Děkuji, zjentku. Pepa je člověk, který si ani nespojí očkování proti covidu s cestováním na dovolenou.:-) Proto ten naivní údiv, že se o nás někde shromažďují informace, a použijí se proti nám.

Avatar uživatele
Ametyst

Zjentku, on bude řešit i to, čemu nerozumí, a možná to i nahlásí. On už je takový.

Avatar uživatele
Pepa25

https://www.mac­welt.de/inter­national/iPho­ne-ist-deaktiviert-Das-ist-zu-tun-bei-der-Fehlermeldung-10454255.html

Avatar uživatele
zjentek

Jinak díky. BTW, já ten ajfoun nešloh!!! (/; D; D;

Nový příspěvek