zjentek

Co je tohle za zvláštní blokaci IPhonu? Porozumí někdo tomu, co se stalo?

Tak zaprvé je jazyk IPhonu nastaven na němčinu, ale to zde neřešíme. Řešíme, že zčista jasna se při pokusu o zapnutí zobrazuje tato hláška: „iphone is deaktiviert mit itunes verbinden“. Tu když přeložím, tak rozumím, že: „iPhone je zakázáno připojením k itunes“. A tohle tedy nechápu. Jenže taky by se dalo přeložit i takto: „iPhonem je zakázáno připojení k itunes“. Tomu bych i rozuměl. Jenže PROČ je pak takto zablokovaný CELÝ smartphone (při pokusu o zapnutí dostanete tuto hlášku a to je vše, jinak neovladatelný).

Nejlepší odpověď
Ametyst

Zjentku, nedlužíš někde za parkování? 🙂 Technologie už jen šmírují. Nedávno jsem zjistila, že šmíráci sledují i kuřáky elektronických cigaret. Úžasný svět.

Pepa25

Tady je fakt fraška: na dotaz na zablokovaný ajfoun je poznámka o parkování … 🙂

zjentek

🤣🤣🤣 … Pětadváca, zle jsi situaci formuloval, zde se jen UVAŽUJE MLADĚ, víc v tom nehledej. (; D ;D;

Ale odpověď má drahá Ametyst dala a já ji chápu VELICE DOBŘE (a ona taky), tak co řešíš? 😋

Ametyst

Děkuji, zjentku. Pepa je člověk, který si ani nespojí očkování proti covidu s cestováním na dovolenou.:-) Proto ten naivní údiv, že se o nás někde shromažďují informace, a použijí se proti nám.

Ametyst

Zjentku, on bude řešit i to, čemu nerozumí, a možná to i nahlásí. On už je takový.

Pepa25

https://www.mac­welt.de/inter­national/iPho­ne-ist-deaktiviert-Das-ist-zu-tun-bei-der-Fehlermeldung-10454255.html

zjentek

Jinak díky. BTW, já ten ajfoun nešloh!!! (/; D; D;