samicek333

Co je to za plemeno?

Asi před dvěma lety jsme byli v chovatelské stanici psů různých plemen a tam měly štěňata a asi 5 psů jednoho malého plemene. Vypadalo to jako zmenšenina akity inu, bylo o rezavý a uši to mělo nahoru. Neznáte to plemeno? Jak se jmenuje?
Doplňuji:
Komik: určitě ne, tu ještě poznám, že prý to v ČR není moc známé ani rozšířené plemeno, fakt to bylo jako akita a nějaký takový název o mělo…

Nejlepší odpověď
bubukaa

…-inu je hodně le myslím si že to šiba inu byla je to rezavé a má uši nahoru

Další odpovědi
kamila44444

šiba inu.. a nebo to mohl být i kříženec toho..

mojitek

menší než akita inu je hokaido ken.Nejmenší z japonských špiců je shiba inu-vypadá jak malá lištička-to je to plemeno které jste viděla.

Komik

Myslím si že to byla Čivava

barnajka

Dám krk za to, že myslíš pejska ‚šiba inu‘ :)
http://siba-inu-shiba.hafici.cz/