Makinaha

Co je to za kámen?

Ráda bych věděla co je to za kamínek.
Email..majinaz@seznam.cz

Nejlepší odpověď
annas

Neviditelný kámen? O jaký jde, jistě nikdo nepozná.

Možnosti. Třeba jste si kámen uvázala na krk, nebo padla kosa na kámen, nebo kámen se nd někým ustrnul atd.

Jen vy můžete vědět, zda náhodou nemáte kámen na srdci, pokud máte nějaké problémy, je vám těžko,.

Až vám kámen spadne, uleví se vám, tedy své problémy jste vyřešila.

Můžete mít i kamínek v těle, vy jej nevidíte, ale zjistí lékař – ledvinový, žlučový, močový.

Zřejmě jste zapomněla vložit obrázek kamínku, který vás zajímá. Bez něj otázka nedává smysl., snad jen přeneseně.

Další odpovědi
ivzez

Makinaho,

uložte obrázek jako formát JPG, ohlídejte si, aby
nebyl moc velký a potom se podaří jej sem vložit.

Nebo vložit obrázek někam jinam a sem jenom odkaz.

_______

Majino, nechtějte po nás e-mail!

Naučte se vložit obrázek do internetu a sem
na něj dejte odkaz → dolů do diskuze.

Klaproth

To vím naprosto přesně. Je to kámen mudrců!

autacek

Bude to pomyslný kámen, co tě tíží na hrudi, přestože není vůbec vidět 😉

ahold

Zapoměla jsi vložit foto, nebo odkaz. Až ho uvidíme, možná poradíme 😁