EKSOT123

Co je to za hudební nástroj v 2:25? Líbí se tato píseň ještě někomu?

https://www.y­outube.com/wat­ch?v=K1LdxctI5OA
ГОСПОДИ ПОМИЛУЈ (Колокольный звон)

Odpovědi
isteron

Balalajka. Poznáte ju podľa toho, že má len 3 struny. Ale taká veľká je zvláštna. Zvyčajne sú vo veľkosti gitary alebo mandolíny.

EKSOT123

isteron děkuji! Ale to bych ještě věděl, ač jsem neznalec. Myslel jsem v 2:25, event 1:17 vteřině videa, jak tam bouchá kladívky. Kromě toho jsem zde chtěl dát tip na ruskou a ukrajinskou muziku, kdyby se někomu zalíbila

quentos

J v azbuce? To jsem ještě neviděl…

mzm

Jo v ukrajinštině mají takové znaky. Třeba ï..