sláámka

Co je to Wifi, kolik stojí používání a jak se dá zapnout?

děkuju za odpověd ;)

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Wifi je bezdrátové připojení počítačů v síti.
Domácí wifi síť můžete mít zadarmo a dokonce někde např. v hospodě se můžete zadarmo připojit k internetu.
Dneska to má snad každý notebook/netbook. Buď je to zaplé stále/automaticky nebo je na notebooku tlačítko

Další odpovědi
Rohlik

Wi-fi bývá taky v mobilních telefonech a v podobných zařízeních. Pomoci Wi-fi lze se připojit na internet a být on-line. Wi-fi signál se šíří bezdrátově – není vidět a ani nepotřebuje žádné kabely.

sláámka

Ano, ale já myslím Wifi v mobilním telefonu.. :)

anonym

zkuste zajit do kavarny tam wifi mivaji … vas telefon vas asi upozorni ze nasel volne dostupnou wifi a umozni snadne pripojeni …¨

praktictejsi je ale poridit si wifi hotspot domu