co je to užitná plocha

Nejlepší odpověď
annas

Snad stále platí to, co je uvedené

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-je-obytna-a-uzitna-plocha-a-co-se-do-nich-vse-zapocitava
Doplňuji:
Neuvedl jste, o jakou užitnou plochu jde, proto jsem vložila odkaz.

Další odpovědi
Drap

,Záleží na tom v jakém spojení. Převážně ta plocha, která se dá využít k danému účelu. Například užitná plocha u nákladního automobilu je plocha korby, kam se dá umístit náklad, i když celková plocha nákladního auta je větší.

Michal Kole

asi plocha odečtená od zdí, balkónu, koupelny, hajzlíku, vestavěných skříní.