Sarrow

Co je to u vás?

Co nejvíce závidíte člověku opačného pohlaví? (ať už je to cokoliv)
Doplňuji:
Vím že je to dost zvláštní a záludná otázka, ale nepochybně zajímavá, dokážete na ni odpovědět? ;)

Nejlepší odpověď
anonym

mojej partnerke jej partnera.

Další odpovědi
marijakes

Jako žena nezávidím mužům nic. Spousta jich zvládne v pohodě a někdy lépe i ženské práce (třeba vaření). Co se týká údržby jich samých maj to kromě lakování nehtů stejné jako ženy a co se holení týče, žádná žena si neholí nohy či jiné partie každý den. Takže mužům není co závidět. Snad jen plat na stejné profesní pozici.

Drap

Vůbec nic.

pusinka50

No, má odpověď asi nebude moc zajímavá, jak čekáš, ale já závidím mužům, že nemusí dělat domácí práce, vařit, prát, žehlit a uklízet, hned bych si to z gruntu vyměnila. Pak jim závidím, že se nemusí malovat, česat, holit nohy, dělat manikůru a pedikůru, čímž žena stráví nepředstavitelně mnoho času, který by mohla jinak strávit odpočinkem

Kamionak09

Nezavidim ani nic.A jak tu nekdo psal ze si chlap nemusi holit nohy,tak denni holeni tvare je lepsi ne:).Ale jinak ja sem chlap a epiluju si cele telo a nevidim na tom nic spatneho.A doplnuji sem uplne normalni heterak,jen mi chlupi prijdou nechutny.