Co je to špatně položená otázka?

Jeden známý politik V.K. často používá to že on na špatně položené otázky neodpovídá a tím novináře mnoho rozčiluje. Podle mě je možné na každou otázku odpovědět a nejsou špatně položené otázky!

Nejlepší odpověď
Drap

To je věc názoru. Prohlédni si své bývalé otázky na těchto stránkách, a když se na ně podíváš objektivně, tak jich špatně položených najdeš několik

Další odpovědi
mosoj

Pod svícnem bývá největší tma !

WeeBear

Naprostý souhlas s Drapem ↓
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-je-cerna-barva-sexy

arygnoc

Otázka podsúvajúca odpoveď obsiahnutú v nej, napr.
Otázka pýtajúca sa na nezmysel.
Otázka s odpoveďou.

Resumé:
Na dobrú otázku dobrá odpoveď.
Na špatnú otázku špatná odpoveď. Alebo žiadna, lebo odpovede nie je hodna.