co je to lunchmeat?

co je to lunchmeat? je mi 12let a nevim co je to lunchmeat! poradite mi?
:(

Nejlepší odpověď
elendsi

lunchmeat: lunch – oběd meat – maso
Jde o masovou konzervu, která byla původně vyráběna pro anglickou armádu. Opravdu kus dobře naloženého a konzervovaného masa. Dnes se pod tímto názvem prodáva cosi dosti nevalné chuti a často i prapodivné konzistence..

Další odpovědi
Informator

Může to být také:

Plnomasové konzervy, obsahující více než 75 % čerstvého masa v různých příchutí podle chuťových požadavků Vašeho psa.

Složení: maso a výrobky živočišného původu min. 75%, vedlejší výrobky rostlinného původu, minerální látky

Zdroj: http://www.kskbo­no.cz/krmiva/krmi­va-pro-psy/konzervy/lunch-meat.html

Dandi

„masová“ konzerva… obvykle se nakrájí na kousky a na pánvičce osmaží.. Je to třeba vhodné na kempování či tábory. Je to rychlé a není to zas tak špatné.

alenka901

masová konzerva mlétého masa vepřového,hově­zího,králičího,krů­tího,kuřecího
maže se na chleba,přidává do těstovin,snaží se atd

lopina

Lunchmeat je jídlo z plechovky našich bývalých vojáku základní služby, můžeš ho také přidat do rizota. Její složení obsahuje zbytky, které se zpracovávají v masokombinátech.

Zdroj: moje hlava

Attack-design

masová konzerva nepříliš lahodné chuti,tedy pro mě 🙂

Michálek1245

Lunch meat neboli čundrácká klasika. Jen pro uživatelku nebo uživatele Attack-design, které moc nechutná, bych rád dodal, že záleží na typu konzervy. Jsou kvalitní, které jsou fakt luxusní. Já mám doma vařič na kempování od https://www.na­turehikecz.cz/ a když jdu na čundr, tak nesmí lunch meat chybět. Super věc do směsí nebo jen tak opečený. 😉