Co je to a znáte recept na lunchmeat?

co je to a znáte recept ?

Nejlepší odpověď
panenka

jde o masovou konzervu,která byla původně vyráběná pro anglickou armádu.je to opravdu kus dobře naloženého a konzervovaného masa.
můžeme ho smažit,přidávat do rizota,do těstovin.zde v odkaze vám posílám recept

Zdroj: http://vareni­.dama.cz/index­.php?a=ukaz&re­cept=7192

Další odpovědi
Miroslavst

Luncheonmeat.
Otevřít konzervu z obou stran, aby se dal obsah vytlačit, rozkrojit na kolečka a na pánvi osmahnout.
S chlebem nebo bramborem. Rychlý oběd, večeře.

vecernice

Je to tepelně opracovaný masný výrobek,něco jako salám.Musím dodat,že nemusí být jen v konzervě.