Co je to eko kůže?

co je to eko kůže? jaký je rozdím mezi koženou sedací soupravou a soupravou z eko kůže?

Nejlepší odpověď
Tata

Jestli že se jedná o eko kůži, musí to být ekologicky získávaná useň. Nejekologičtější zpracování bylo v pravěku. Kůže se namočili sedřel se z nich tuk a potom ty kůže ženy žvýkali a žvýkali až do úplného změknutí. Stejně to probíhá i dnes u pasů sedí dělnice a žvýkají kůži která potom dostane razítko EKO. Nevěřte na takové nesmysli jako že je to drcená kůže nalepená na látku. Co je na tom ekologického? Výroba nebo cena oproti normální kůži.

Další odpovědi
hem

"Eko kůže je drcená kůže nalepená na textilním podkladu. Od klasickén kůže se liší

  1. nižší pevností, která je dána pevností podkladové textilie,
  2. nižší životností – praskání povrchu kůže.
  3. nižší cenou, která je na úrovni kvalitních potahových látek.)

Údržba povrchu je stejná jako u běžné kůže."

Zdroj: www.vseprobydle­ni.cz/poradna_do­taz.php?ID=693&­rubrika=Ob%FDvac%­ED%20pokoj

jiri Linhart

EKO kuze je z EKOlogicky chovanych zvirat.