Jak opravit sedací soupravu z eko kůže?Poškrábaná od koček.

Odpovědi
ReHu

Těžko. Jde o to kde ty škrábance jsou. Zkusila bych to zamaskovat třeba krémem na boty, polštářem, v nejhorším případě přehozem.

Aloisss

Existují firmy, které se zabývají přímo opravou kůže, tak proč jich nevyužít? Podle mě to nemá cenu zmatlat krémem na boty. Měl jsem protrženou kůži v autě, nejdřív jsem to chtěl slepit sám, pak jsem ale něco pohledal na netu a rozhodl se, že to radši svěřím profikům, než pak shánět jinou sedačku.. Nechával jsem to opravit v Kutné Hoře, měli stránky www.peceokuzi.cz, maximální spokojenost, ale už je to dýl, tak snad ještě fungují