Ňuňátko

Co je pro muže důležitější?

Když má žena sexy zadek,boky,břicho, nohy nebo ňadra ?
Předem děkuji za odpověď:-).

Nejlepší odpověď
gecco

Jak píše Awe – tak nějak všechno*) ´sladěné´ – a kromě toho sexy úsměv.
😉

*) chlapi se sice ´dělí´ na horňáky a dolňáky, ale hořejšek či dolejšek nelze od celku oddělit…
Doplňuji:
Jen ještě dodám – pro chlapa – pro vztah, život…, je daleko důležitější baba pohodová, chytrá a veselá – než krasavice ´světových´ měřítek a měr…
😉

Další odpovědi
Awe

Tak nějak všechno dohromady… Mít sexy zadek ale k tomu oteklý lavor není zrovna ideální.Musíš být hold ideální

anonym

Vypouklý pahorek v legínách nejlépe s hipisáckým motivem.

KK1

Jak k čemu.

marci1

Samozřejmě pro muže ( i ženy ) je zpočátku důležité, aby jej protějšek přitahoval. Mužům se líbí pěkná ňadra, hezké nohy, ploché bříško. Ale pokud mají ženu opravdu rádi, tak velmi ocení, když je žena pohodová, optimistka, mají společné zájmy a hlavně má smysl pro humor. 🙂

iceT

přijde na to,kolik je tomu „muži“ zrovna let.Muž v pubertě bude dávat přednost něčemu jinému než muž v pozdějším věku.

marci1

Samozřejmě, ten starší už má zkušenosti a pochopil, že sexy vzhled a povaha ženy musí být v hezkém souladu. 🙂