monkey

co je považováno za porušení mravní výchovy dítěte?

už teď bývalá přítelkyně a matka mého syna,měla poměr,dle mě porušila mravní výchovu dítěte tím že souložila z milencem v též místnosti a posteli kde spal můj syn.
je to porušení mravní výchovy dítěte?podotýkám že s tím neměla žádný problém a ani teď necítí výčitky.
porušila zákon?jestli ano tak prosím přesné znění zákona děkuji

Nejlepší odpověď
nnn1

myslím, že záleží jak je dítě staré

Další odpovědi
atriplex

Nejen, že záleží na věku dítěte (musí chápat co se děje), ale také jak soulož probíhala. Něco jiného bude tiché milování pod peřinou a něco jiného bude soulož ala porno. Doporučuji zjistit citlivě od dítěte co vidělo a JAK TO VNÍMALO. Soulož jako taková nemůže mravnost ohrozit, pokud je dítěti vysvětleno, co je to soulož.

monkey

syn má 3.5 roku…pamatuje si samozřejmě jen útržky.bývalá partnerka se mi k tomu odmítá vyjádřit,nevím zda-li šlo o bouřlivý sex či o tichý sex pod peřinou......­......dle mě je to špatné tak či onak,protože tahat si do postele pro dítě cizího chlapa kterého vidí prvně v životě jak se potí na jeho mamince je nemorální a hotovo.nikomu nepřeju takové ponížení.....­........myslel jsem akorát jestli k tomu existuje nějaký oficiální zákon nebo vyhláška.chci tím říct že je zde spousta faktorů které dělají tenhle incident pokaždé individuální.­.............­.............