Avatar uživatele
anonym

Co je potřeba k založení e-Shopu?

Založení internetového e-Obchodu v oblasti nákupu a prodeje, může to někdo podrobně zanalyzovat podle dnešních legislativních, technický a ekonomických faktorů? Myslím analýzu na několik stránek, ne na dvě věty.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5192 dny Sledovat NahlásitNejlepší odpověď
Avatar uživatele
Dandi

Mohu Vám nabídnout podrobnou analýzu, avšak ne zadarmo, takže jen zkráceně:
Je potřeba mít živnost na maloobchod a velkoobchod a pro prodej mimo běžné provozovny. Místo ŽL můžete mít společnost, která bude mít v náplni podnikání tyto činnosti. Dále je třeba vypracovat obchodní podmínky, přepravní podmínky, atp. Nakonec stačí si založit eshop.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Lencis

Analýzu si samozřejmě můžete nechat zpracovat, ale dle mého je to jen zbytečná investice – jde vždy jen o teorii, navíc teorii většinou nezkušených a praxí neošlehaných lidí.

Založit e-shop je dnes velice jednoduhé. Investice bych nasměrovala do šikovnýho kluka, který udělá přitažlivý webdesign a dokáže vnutit odkaz do vyhledávačů 😉

Zajímavý článek o založení e-shopu je např. v odkaze:

Zdroj: http://www.ipod­nikatel.cz/jak-zalozit-e-shop-a-nastartovat-jeho-provoz.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Attack-design

mít živnostnák a dobrý nápad, jinak je to stejné jako v kamenném obchodě, musíte si udělat obchodní podmínky dle normy atd.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ERPEA.cz

Dobrý den, podrobněji o povinnostech provozovatele e-obchodu se dočtete zde
http://www.er­pea.cz/index.php?ma­in_page=page&id=7&chap­ter=

Budete-li mít zájem, e-obchod Vám zřídíme cca za 10 dnů, včetně přizpůsobení vzhledu podle Vašich představ. Cena už od 5000,– Kč. Celý obchod si můžete spravovat sami, tj. máte volnost a zároveň plnou kontrolu a už Vás to nestojí nic navíc… Vaše produkty či služby najdou i internetové vyhledávače.
Více zde
http://www.er­pea.cz/index.php?ma­in_page=page&id=5&chap­ter=10

Zdroj: http://www.er­pea.cz/index.php?ma­in_page=page&id=7&chap­ter=

0 Nominace Nahlásit

Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Hlostova

Já jsem třeba při zakládání mé firmy docela zapomněla na to, že firma musí mít nějaké sídlo. Můj dům nepřipadal v úvahu a já jsem byla v pasti. Naštěstí mi kamarád doporučil firmu http://www.of­ficetime.cz/ , kde jsem si pronajala virtuální sídlo.

před 1103 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Filak

Jak nastavit možnost placení online kartou ve wordpressu? poradíte mi jak to udělat? kolik stojí takové provozování plateb online?

před 1232 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Petrovskalui

Je celkem jedno přes co máte eshop. Musíte si najít společnost, která tyto platby umožňuje. Doporučuji se poohlédnout po zprostředkovateli, který nechce platit implementaci do eshopu a žádné fixní poplatky…

před 1229 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Filak

Můžete mi tedy doporučit konkrétní společnost, kde se tato služba dá jednoduše zařídit?

před 1226 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Petrovskalui

Já si to zjišťovala na fórech, a četla jsem i odborné články o placení online, například https://roklen24­.cz/a/SHfGq/ce­si-na-platbe-kartou-ocenuji-hlavne-rychlost-a-podporu-cizich-men mám to zařízené před společnost exactly .cz, systém funguje spolehlivě bez problémů.

před 1225 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek