Salima

Založení prádelny

Dá se někde na internetu najít informace, co je všechno třeba k založení prádelny? Myslím info o odpadech atd.

Nejlepší odpověď
kenyrts

Vlastní prádelna nepotřebuje žádná zvláštní povolení pro svůj provoz, odpadní vody podléhají běžnému režimu. Pouze u zařízení s plynovým ohřevem je nutná plynová revize, stejně jako je tomu u všech podobných zařízení. Pokud nemáme plyn k dispozici, je možné vybrat jiné topné médium, jako např. elektřinu či páru.
Co se týká hospodárnosti provozu, dnešní prádelenská technika již aplikuje veškeré současné trendy v úsporách energií a vody. Úsporné šetřicí programy pro méně zašpiněné prádlo jsou samozřejmostí. Velmi výhodné je zvolit jako zdroj ohřevu pro sušiče a mandly plyn, neboť při jeho použití klesají provozní náklady až na polovinu v porovnání s elektrickou energií.
Při hledání správného dodavatele je dobré v ybrat profesionální předprodejní služby, jako je návrh řešení prádelny, vytvoření projektu, konzultace o nákladovosti provozu apod. Pro uživatele prádelenského zařízení je rovněž důležitý dobrý a včasný servis. To znamená zajištění dostatečné servisní sítě, tak aby všechny případné opravy byly provedeny v co nejkratším termínu a kvalitě. Všechny výhody v prádelně vybavené profesionálním zařízením se tak ještě znásobují. Nechte si tedy poradit od odborníků

Další odpovědi
panenka

skus si napsat do vyhledávaču založení prádelny a podívat se tam na tvuj kontretní dotaz jedna stránka se tam ted připravuje a obnovuje tak tam skus kliknout hned ten 1 a uvidíš jestli ti tohle aspon trochu pomůže