otázečkapani

co je limit 50 mb a 100 mb za odpověd vám budu vděčná

Nejlepší odpověď
www

Znamená to povolené množství dat (50/100MB) a většinou to uvádějí mob. operátoři při stanovení plateb.
Tedy máš předplaceno určité množství dat ke stažení určitou rychlostí, poté následuje snížení rychlosti na minimum. Stahovat můžeš sice dál, ale moc pomalu, čekáš a čekáš, děs.

Další odpovědi
anonym

100 mb je škoda 100 MB, tkz. embéčko. :DD
Ne jde o to jaký limit máš na mysli. Třeba stahování, prostě je to litit, pokud stahuješ něco co má 50mb, tak víc nestáhneš nebo neuložíš.

mosoj

Pokud to myslíš datově, tak je to FUP (Fair User Policy) a podle překladu prý je to férové. Tak nevím !

franku

No takový limit má Blesk mobil.Třeba CD má kapacitu 700Mb
Doplňuji:
Jo ještě pro Vševěda.Škodovka byla 1000 MB a ne 100

Sůwa

Já mám příkladně na internet mobilní připojení od Vodafone s limitem 3 GB, což je sice zdánlivě dost, ale ve skutečnosti hrozně málo. Do toho se totiž počítá úplně všechno stahování. Dvakrát se mi to podařilo překročit a pak jsem nenačetla ani mail 🙂