Co je hokej?

Co celkově znamená hokej,co pro Čechy znamená?

Odpovědi
Moninča

Tak celkově to znamená:dva týmy soupeří mezi sebou a snaží se dostat puk so soupeřovy branky za pomoci hokejek

Zdroj: muj zdroj

xyzz

Hokej je pro Čechy tím pádem pro mě jednoznačně sport číslo 1.Je mi 61 let,ale fandím hokeji již 50 let.chodila jsem za TOTACE vítat hokejisty na staré Ruzyňské letiště,kde nás honili v 1969 roce policajti.Jezdila jsem za nimi do Pruhonic ,kde byli nejčastěji ubytováni.Chovala jsem se tehdy jako dnešní fanynky Superstar.Je to prostě adrenalin!

pravy88

Ahoj, myslím si, že pro náš národ je hokej tím nejdůležitějším sportem vůbec. Mistroství světa v hokeji si v televizi zapne skoro každý a to bez ohledu na věk. S aktivním sportováním je to u nás trošku horší, takže hokej hraje málokdo. Já však hokej miluju, a tak se kamarády scházíme zahrát si skoro každý týden. Nedávno jsem si dokonce přes https://www.bau­erhockey.cz/hrac-hokejky koupil novou hokejku, takže se těším, až ji po prázdninách vyzkouším v praxi!