dust8

Co je dominantou vaší zahrady?

Nejlepší odpověď
Reganois

vůně čerstvě posekaného trávníku

Další odpovědi
Malvína

Pergola a velké jezero.

annas

Krásná „kudrnatá“ vrba. Na podzim ořezaná, zatím obrůstá.

Jinak zahradu na jedné straně „zdobí“ hromada větví jednak z vrby, jednak z ovocných stromů. Kvůli koronaviru mám je TS neodvzeli, na jaře nepřálo počasí, když bylo hezky, měli jinou práci.

Na jihovýchodní straně pak kruhový záhon s květinami, postupně kvetou až do zimy. První začíná čemeřice.

Nassin

Největší? Tak to je určitě: https://ctrlv­.cz/YMrO

Justin1

Zahradu nemám. Kdybych měl zahradu a čas, zkusil bych si na ozdobení zahrady vyrobit několik desítek centimetrů vysokou věž ze sádry, kterou bych nabarvil a nalakoval.

GM

Velký ořešák.

EKSOT123

Dřevo z lesa po kůrovci. Momentálně něco přes 200 m, brzy bude 300.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.