Avatar uživatele
koreafangirl

Které květiny jsou dominantou vaší zahrady?

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? Odpovědi.cz, PepasAvalonu před 1157 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
PepasAvalonu

Růže, tulipány a kosatce (ty bohužel brzy odkvétají, ale mám je nejraději, ale plno lidem se nelíbí. Já je mám spojené s jednou osobou z minulosti, tak o to víc se mi líbí a připomínají mi ji). Pak jsou tam ještě narcisy, jiřiny a další, které ani nevím, jak se jmenují. Myslím, že tulipánů a narcisů je tam vlastně podobně a jsou na stejných místech. První kvetou jedny a jak odkvetou, tak vykvetou ty druhé (ale teď nevím, které z nich jako první a které druhé).
Když neseču, tak je tam přírodně plno pampelišek, sedmikrásek a fialek (taky i dost sněženek a petrklíčů. Na těch našich sněženkách je zajímavé, že kvetou velmi brzy a vydrží velmi dlouho. Už v únoru nám obvykle rostou – ale jen když není sníh nebo je ho málo. Letos je ho dost, i když už začíná tát. Loni v tuhle dobu už myslím byly vykvetlé).

Upravil/a: PepasAvalonu

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
paul1

První jsou sněženky, ty už máme i v malinách. Potom bledule. Tulipány a narcisy, těch máme plnou předzahrádku a hodně i ve skalce na dvoře.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
Lurenka

My máme okrasné květiny a keře. Bez údržbové, ale krásné. Ale co teda tvoří perfektní ráz naší zahrady, to je osvětlení. Doporučuju do něj investovat.

před 1001 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Honzin8

Jaké osvětelní jste zvolili? Máte ty keře osvětlené?

Nový příspěvek