Rakira

Doporucili byste mi neco, abych predesla rychle masticim se vlasum?

Na vlasy.nepouzivam krome samponu a balzamu nic, ale vlasy se mi masti tak rychle, ze si je.musim kazdy den myt a myslim ze to neni to prave orechove pro moje vlasy a jejich kvalitu. Nemate typ na.nejaky sampon? Diky.moc za odp.. R.

--
P.N
Co doporucujete na rychle masteni vlasu?

Nejlepší odpověď
Šidlo

vy ste asi spustili začarovaný kruh – mastia sa vám vlasy, častejšie ich umyjete – tým ich provokujete, aby sa mastili ešte viac – umývate ich denne – vlasy sa zničia, koža sa mastí – dáte balzam, ten ich zasa zamastí, nie uzdraví

1.prestaňte ich denne umývať! pár krát si urobíte culík, to prežijete

2. je ten balzam na mastné vlasy? ak nie…dáte mame/sestre/te­te/babičke

3. osobne odporúčam kopřivový šampón – schauma 7 bylín odmasťuje a súčasne ukľudňuje mastnú kožu…ale len ak nemáte alergie na rôzne rastliny

4. mastné vlasy nesmiete veľa česať a robiť z nich zložité účesy – tým len provokujete kožu, aby viac mastila…

berte to tak, že máte na hlave nervóznu tetičku, ktorej všetko vadí a stropí scénu aj za normálne veci – to sú mastné vlasy a aj lupy

Zdroj: 20 rokov skúseností

Další odpovědi
briketka10

Co doporucujete na rychle masteni vlasu?

Olej Vegetol na smažení řízků.

Slecna 007

Zkus mýt vaječným žloutkem. Bez regenerace.
Podle délky a hustoty vlasů 1 – 3 žloutky. Vlasy se nemastí, krásně se lesknou. Jediné, co lidem chybí je ta pěnící složka. Při mytí žloutek nepění.

ivzez

Rakiro,

přemýšlej nad formulacemi otázek!

Na rychlé maštění vlasů stačí si hlavu polít olejem.

Tebe ale zajímá, jak mastným vlasům předcházet,
nebo co proti maštění vlasů pomáhá…

zjentek

Pro začátek bych vynechala ten balzám. Pokud nic, tak změna šamponu.
Myslím, že vlasy vysušuje čistá šťáva z citronu. Taky ale zesvětluje, takže je vhodná pro světlé vlasy.

Vladislav II

Doporučuji šampon head and shoulders lemon, nejen na lupy ale pomáhá mi i na mastící vlasy

gagaga

pravdepodobne mate i mastnou plet…dojdete si ke koznimu lekari, me pomohl