fionkafonka

Nevíte, co to můžu mít ve vlasech? Více v popisu.

Něco ve vlasech…

Upozornění

Zdá se, že jste příliš struční. Nešetřete písmenky a důležité informace napište přímo do otázky.

Ahoj, doufám že se zde dočkám odpovědi.. je mi 17 let, jsem mladá holka s blonďatými vlasy po pas, jsou hezké, tak docela… „Nemůžu“ nosit copy nebo takové účesy protože mám zezadu ve vlasech takovou… No tady nastává problém, nevím co to je. Je to stejné barvy jako moje kůže, tak 2 centimetry průměr, na tom místě mi nerostou vlasy, je to takový „výstupek“ ale výrůstek to není, mám to údajně skoro od malička, má to můji osmiletý bratranec který to má horší.. má to na bohu hlavy (i když ne vystouplé) a i přez vlasy mu to jde vidět daleko víc.. nebolí to, mám to co si pamatuju… Hodiny pátrám na googlu, abych se po letech konečně dozvěděla co to je. Marně. Doufám že se to dozvím. Předem děkuju – doufám, za odpovědi.

Nejlepší odpověď
Edison

Obrať se spíše na odborníka. Dermatolog, nebo tak někdo by mohl něco říct. Podle popisu ti nikdo věrohodně neodpoví. A o šarlatánské řeči asi nestojíš.

Další odpovědi
Drap

Vyšetření po netu doposud nikdo nezvládl. Nikdy jsme tě neviděli, nemůžeme posoudit. Co se jednoduše zeptat lékaře?

ivzez

Sedmnáctiletá slečna už by měla vědět, že ji přes (nikoliv přez) internet
nikdo nevyšetří a že v internetu odpověď na svou otázku nenajde.

Chcete-li odpověď, musíte k lékaři.

orwell

Tak já si tedy tipnu: nejspíš se jedná o tukové ložisko v podkoží a řešení je chirurgické. Dělá se to ambulantně, žádné drama. Nařízne se kůže, vyndá se to a následuje pár stehů. Cca po týdnu se stehy odstraní a je to. Jestli tam pak vyrostou vlasy, na to bych nesázel. Ale i to je možné. Tahle věc bývá často dědičná a tukové bulky se dělají i na končetinách, příp. i jinde. Setkal jsem se s tím několikrát, neboť tím trpěl jeden člen mé rodiny a to opakovaně. Samozřejmě hlavní slovo má lékař, nikoliv orwell 🙂
Podívej se ještě sem: https://search­.seznam.cz/?q=tu­kov%C3%A1+lo%C5%BE­iska+ve+vlasech&oq=tu­kov%C3%A1+lo%C5%BE­iska+ve+vlasech&sou­rceid=szn-HP&sgId=uJL76xI39e­uGhvk7kBJIDhwok­nzfTS-NkGZbYGzNkL%3D%3D&t­hru=sugend&su=kc&aq=0