straširybka

co do marinády?

Chci se vás zeptat, co dáváte do marinády, když děláte kuřecí maso na gril? Já dávám olej, kečup, hořčici, sojovku, česnek, med, gril. koření. je to moc dobré, ale pořád jedu to samé dokola. nemáte někdo jiný recept prosím?

Nejlepší odpověď
Jahoda

Já mám doma celý štos receptů na marinády.

Naše rodina má ráda ostré, takže dělám ostré marinády. Oblíbený recept: olej, chilli koření, grilovací koření, mletá pálivá paprika. A je to všechno. Důkladně promíchám a potřu s tím kuřecí křidélka. Je to moc dobré.

Pokud budete chtít další recepty na marinády, napište mi klidně e-mail. Zde se mi to nechce všechno vypisovat. Takže Vám na vyžádání zašlu 🙂

Další odpovědi
elektrikář

U nás se používala tato marináda Olej trochu piva sekané zelené koření marijánka sůl pepř paprika a sekaná feferonka a cibule česnek.