lenina270

co děláte s hořčicí?

zbylo mi spoustu kelímků kremžské i normál hořčice,nemáte recept kam se jí dává hodně?
nebo jak jí jinak využít a nevyhodit?
Doplňuji:
někdo se ptal jestli jí fasuju takže pro zvědavce:přítel si kupuje často v práci k jídlu hořčici a zbytek přinese domů,ale do práce si jí ráno už nevezme,protože neví kde budou dělat a do jakého krámu nebo kam se pudou najíst

Nejlepší odpověď
Andělé

Na netu je spousta receptů. Např.si zadejte do Googlu: Hořčicová omáčka.
Nebo zde je recept :
Kuře pečené na hořčici a slanině
http://www.pro­zeny.cz/recep­ty/recepty-a-vareni/recepty-od-ctenaru/26883-recepty-od-ctenaru-kure-na-horcici

Další odpovědi
www

Pridávám do různých jídel, pomazánek, salátů ap., také třeba na chleba se sádlem a cibulí. To někde fasuješ, nebo je to ještě zásoba z dob fám o tom, že před atomovým výbuchem je dobré pomazat se hořčicí? 😁
Dělá se ale i omáčka, vybírej:

Zdroj: www.google.com/m?cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&q=Ho­%C5%99%C4%8Di%C4%8Dn%C3%­A1+om%C3%A1%C4%8Dka

anonym

vždy si namažu chleba či rohlík hořčicí a křenem, při takovémto obědě se dá spotřebovat dost hořčice

Drap

Do různých pomazánek, na maso, a nebo nakoupit fůru uzenin a spotřebovat klasicky.

hanulka11

miluji chleba s máslem a hořčicí

rozdej po známých

i do omáček se jí davá maximálně 2–3 lžíce to bys musela vařit pro regiment

Její trvanlivost je sice docela dlouhá ale přesto pokud jí máš několik kilo??????Nevidím jinak ,než podělit mezi známé…udělat hořčicovou párty

Hlada

Nabídněte ji s rabatem nějakému obchodníkovi.
Načatá se prodávat nedá.
Když tedy přítel konzumuje hořčici tak často, tak si může nosit s sebou nějaký pevný kelímek, skleničku nebo tubu a nemusí si pokaždé kupovat novou, kterou nespotřebuje.

quentos

zkuste ji nacpat do šunkaflek, jsou s ní výborné. Už si je bez ní nedokážu ani představit.

tatanka

Při určitých situacích na tělo jako olej. Zda obyč nebo krémžskou záleží na chuti dotyčného páru.