dabel

Co děláte když je vám smutno

Myslim tim po osobě kterou máte rádi.

Nejlepší odpověď
kokoťenko

Jdu na pivo s kámošema.

Další odpovědi
ReHu

Záleží na tom, jestli žije či ne a jaký je náš stávající vztah.
Zapálím svíčku a pobulím si, nebo zatelefonuji, …

quentos

pustím si muziku a zaberu se do práce

dudu

Když není delší dobu manželka doma, chodím po bytě jako tělo bez duše, loudám se od ničeho k ničemu a trnu kdy zavolá, že se již ke mě nevrátí. Chacha,chichi­,cheche. A nyní vážně, mám takolika aktivit, že se vždy zabavím a to včetně účastí na těchto stránkách. Nesmutním, nýbrž se těším až se ta moja zase vrátí a vždy se snažím připravit jí nějaké potěšení.

Mám vyzkoušeno, že nikdy neurazí tisícovka položená na stole pod malou kytičkou.

srbul

JÁ SI PUSTÍM SMUTNOU PÍSNIČKU A PAK JSEM JEŠTĚ SMUTNĚJŠÍ.

hope

Vetsinou brečim .

Olinka.O

Já osobně si myslím,že je nejlepší se někomu vyzpovídat a vybrečet se někomu na rameni.Teď mi zemřel otec,takže vím co je to opravdový smutek.Ale člověk se musí naučit dívat dopředu,a všímat si každé maličkosti,která muže potěšit a zahřát u srdíčka.Přeji všem hodně ŠTĚSTÍ!!!