Avatar uživatele
Altair-AC

Ve středu v 21 h jsem si objednal mobil, měl by být doručen do dvou dnů. Měl bych vytrvat dnes do devíti hodin?

Objednal jsem si mobil ve stredu ve 21 hodin. Píší tam, že 24 hodin trvá vyřizování a pak 24 hodin dovoz kurýrem. Měl bych vytrvat dnes do devíti hodin nebo se zeptat na ten email, kterym mi prisla ta objednávka? Zítra odjíždím a potřebuji ho. Co byste dělali vy?

Doplňují : Dopadlo to tak ,že to přišlo až za 3 dny od domluveného dne

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? autacek před 2476 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Zeptej se nebo zavolej, za to nic nedáš a budeš vědět na čem jsi. Také se ale může stát, že v pátek v podvečer ti nikdo neodpoví.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
autacek

Brzká doba doručení je častým lákadlem obchodníků, i když tomu tak v reálu vůbec nemusí být, je to jen psychologická hra na získání zákazníka. Tak že než budeš mít mobil doma na stole, nikdy si nemůžeš být jist, i kdyby ti tvrdili, že již zboží odeslali 😉. Je vyzkoušeno, že každý natěšený zákazník to už tu chvíli raději vydrží, než by hledal jinde. No a třeba budeš mít opravdu štěstí, zboží měli opravdu skladem (ne skladem u dodavatele) a mobil už je na cestě a večer budeš telefonovat. Dej vědět jak to dopadlo.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jiří Bohumil

Objednávku jsi provedl moc „na těsno“. Někdy se dodávka zpozdí.:-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

V otázce uvádíš, že 24 hod. trvá vyřizování a pak 24 hodin dovoz kurýrem. To je tedy spolu 48 hodin. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Danina65

Tak to buď rád, mě zboží poprvé doručené po deklarovaných 24 hodinách při druhé objednávce dorazilo za tři týdny.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Auta a doprava