klikihak

Co dělat s přítelkiní o prázdninách?

Co podniknout? Kam na výlet? – dá se tam někde spát? Řidičák dostanu (doufám) až na začátku srpna… Takže vlak, bus, kola, letadlo…
Doplňuji:
lukas.lukas: Ano, ale celé 2 měsíce? Závidím vaší výdrž :D

Jinak to s tím přespáním myslím tak, aby se nemusel používat stan.

Nejlepší odpověď
anonym

??? Jak to myslite , jestli se tam da nekde spat. ? -iv-
Doplňuji:
No , po doplneni vasi otazky , musim doplnit i ja moji odpoved : Vy zustante prosim radsi doma. !! Prominte. -iv-

Další odpovědi
anonym

Pokud nechcete za hranice,tady si můžete vybrat lokalitu,která by vás zajímala-vzít kola,a šťastnou cestu a hezké prázdniny.http://www­.tipynavylet.cz/

iq

Europa park (Rust,Německo)­.Jedná se o zábavní park(převážně horské dráhy atp.).Byl jsem tam předloni na víkend se svou přítelkyní a naprostá paráda.Na přespání tam je spousta privátů.Stačí jen základy Němčiny.Určitě doporučuji.Spousta adrenalinu a zábavy.

lukas.lukas

No to tu radši nebudu zveeřejnovat, kazdy asi vy co myslim (nemyslim to ve spatnem).

dudu

Zajděte si do letního kyna.

gnosis

tak podle toho co vas bavi a odkud jste:) jestli jste sportovni tak kolo, jestli intelektualni tak treba pamatky, hrady, zamky, zriceniny. nebo zajdete do krasovych jeskyni, to je nadhera (vemte si mikinu/bundu). doporucuju taky rozhledny nebo vrchol nejake hory, ja treba jsem z beskyd, vrcholku s bozskym rozhledem je tu nepocitane, jeden vedle druheho.

venkovan

Do zahraničí vyrazit na nějaké akce mladých lidí – najdou se pod evropským dobrovolnictvím mládeže, protože takové akce jsou často zajímavější – kontakt s lidmi z mnoha zemí, poznávání jiných kultur a zajištěná strava a ubytování. Je to sice podmíněno nějkou prací, ale to je drobnost k získaným kontaktům.
To samé lze v Čechách u českých nevládek.
Přednost – zpravidla sranda pokud se člověk přijme trochu jiné parametry využití volného času než ježdění po hradech, kampech apod.

Michal Kole

  1. Sežeň dobře placenou brigádu ať můžeš za holku utrácet
  2. Nauč holku plavat
  3. Jeď s ní k moři

Kotvič

Spíše co dělat s negramotem o prázdninách (Přítelkyně). Mgr. F.Kotva

quentos

2 lukas.lukas: když ani neumí napsat „přítelkyni“ s tvrdým, tak o jeho potenci silně pochyb uju :{DD>

Daniel Malý

doporučuji informační stránky http://www.zabavny-park-nemecko.info/europa-park-rust