petraff

Co dělat, když zjistím, že mé auto má stočené kilometry?

Před dvěma lety jsme koupili auto Peugeot 308 SW, které mělo mít najeto 80×xx km, dovezeno do bazaru v Brně z Francie. Nyní jsme auto chtěli prodat do bazaru a řekli nám, že ho nechtějí, protože ve Francii bylo na aukci a mělo najeto přes 150 tis. km. Prodejce tedy musel stočit km. Je něco, co by se s tím mohlo ještě dělat?

Odpovědi
autacek

Můžete zkusit podat trestní oznámení na neznámého pachatele, nicméně nepředpokládám, že by to, co se týká finanční situace kolem auta, nějak pomohlo.

cukrar

Petrafe, jak to víte, že to stočil prodejce? Nic s tím nenaděláte po dvou letech.

plebs

Dát si slivovici a smířit se dobrou koupí