natuliii

Co dělat kdyz to nejede??

Pc mi píše že neni k dispozici zádné připojeni ale WiFi zapnuté je…co s tím? Neni to třeba vypnutí? Jak to mám zapnout? Díky :)

Nejlepší odpověď
www

Máš-li pocit, že je vše OK a přesto to nejede, restartuj PC. Znovu spusť, dej Vyhledat připojení, Připojit (nebo podobně).
Jestliže je wifi dostupné, musí to chodit, třeba s heslem.

Další odpovědi
anonym

Taky mi to tu zlobilo. Zkus odpojit připojení a znovu ho připoj. Mně to zpravidla pomohlo.