misulka-1986

Co dělat, když si vás nechce vzít?

Ahoj,
chtěla bych se zeptat – jsme s přítelem něco málo přes rok, po půl roce jsme se nastěhovali spolu do krásného bytu, plánujeme děti. Ale zatímco já bych si přála svatbu tak cca za rok, on říká že si mě také chce vzít, ale ať nespěchám atd. atd. Určitě se nechci vdávat jen kvůli dětem, ale jeho tempem to do té doby stejně nestihnem. Prý si je jistý že chce totéž co já, ale nejednou řekl, že se nikdy nechce rozvádět, že toho se bojí nejvíc. Pochopila jsem, že za rok dva si bude asi jistější, ale moc mi to nedává smysl – jistý – jistější… Můžete mi prosím poradit, jak ho pomalu „dostat“ do stejné názorové polohy jako mám já, ale aby si nepřipadal, že ho nějak „uháním“?
Děkuji:-)

Nejlepší odpověď
xyzz

Vím,že toto dilema ,jak se zachovat,je jen tvoje volba.Napíši ti můj názor.jsem uz dost stará na to,abych ti řekla moji životní zkušennost.Tlačit na chlapa není to pravé ořechové.Je vam spolu dobre?Tak to nekaž.Čas to vyřeší za tebe.Má-li tě rád tak to v tom,že jste manželé nebo ne je vedlejší.Ikdyby jste měli spolu rodinu,tak ho netlač ke zdi.Čím budeš dělat menší dusno,tím tě dřív o ruku požádá.Může nastat,že může od tebe odejít ikdyž budeš mít dítě.Ale to by vás opustil stejně.V jednom má partner pravdu:Ušetříte za svatbu i rozvod!!??Mluvím ze své zkušenosti.

Další odpovědi
fortin

I já přidávám odpověď: Možná vás ani skutečně nepotřebuje, ale jde mu spíše „někde bydlet!“

anonym

Myslím si, že opravdu nejlepší rada je: Užívej si toho, co máš teď, dokud to nezmizí. Tlačit kohokoliv do čehokoliv není nikdy dobrá varianta a myslím, že až přítel „dospěje“ na manželství, tak to rozhodnutí prostě vyplyne spontánně od vás obou. Pokud tě to hodně trápí, zavedla bych na to řeč při nějaké „vhodné“ příležitosti, a pokud uvidíš, že mu to není příjemné, dál byl o tom nedebatovala. Pokud ho miluješ, je to pořád lepší, než ho ztratit.

zeli11

ruce pryc to neni reseni a kdyz vaha ted jak asi bude jednat v budoucnosti nechat plavat